Wynajem wózków widłowych

Jedną z działalności firmy „Inter-Plast” jest wypożyczalnia wózków widłowych oraz zestawów transportowych wraz z podnośnikami. Posiadamy szeroką gamę wózków widłowych pozwalającą na transport ładunków od poniżej 1 tony do 10 ton oraz zestawy transportowe z podnośnikami do przemieszczania ładunków nawet do 12 ton. Nasza bogata flota, którą nieustanie poszerzamy na pewno pozwoli Państwu na dobór pojazdu adekwatnego do podejmowanych działań.

Dokładną ofertę znajdą Państwo na naszej stronie: wozkiwidlowe.inter-plast.com.pl

Nasza firma nie pozostawia klienta samemu sobie, ale w razie potrzeby zapewnia wsparcie wykwalifikowanych i doświadczonych operatorów. Gorąco zachęcamy do współpracy zarówno firmy, jak i osoby prywatne. Proponujemy również możliwość zakupu uprzednio wynajmowanego wózka.

Cena wynajmu jest uzależniona od długości wynajmowania pojazdu, przy wynajmie długoterminowym – powyżej miesiąca udzielamy atrakcyjnych rabatów.

Nasza oferta wynajmu wózków widłowych jest jedną z najkorzystniejszych form organizacji transportu wewnętrznego w firmach, dającą wymierne korzyści:

  • możliwość jedynie sezonowego wykorzystywania urządzenia
  • okres wynajmu dostosowany do indywidualnych potrzeb klienta
  • niski koszt użytkowania sprzętu (serwis, dopuszczenie UDT, konserwacja)
  • brak kosztów zarządzania flotą daje niższy koszt eksploatacji wózków
  • możliwość zaliczenia płatności za wynajem do kosztów uzyskania przychodu
  • brak konieczności zatrudniania pracownika (w opcji wynajmu z operatorem)